Pieczątki

Oferujemy wykonanie pieczątek w każdej formie. Służymy fachową pomocą podczas przyjmowania zamówień, pomagamy w redagowaniu treści pieczątki, sami projektujemy szatę graficzną lub realizujemy gotowe pomysły. Proponujemy wykonanie pieczątek z umieszczoną na nich grafiką (np. logo firmy) i pieczątek kolorowych. Dobieramy optymalny rodzaj uchwytu zależnie od indywidualnych upodobań zamawiającego i przeznaczenia pieczątki. Nasze usługi wykonywane są szybko i rzetelnie.

Seria ekologicznych pieczątek Green Line postaw na ekologię !!!

Chroniąc naszą przyszłość...

Wprowadzając serię Green Line promujemy produkty o wyjątkowych cechach i strategicznym znaczeniu. W trosce o ochronę zasobów naturalnych wspieramy produkcję innowacyjną, która chroni najcenniejsze surowce i dąży do minimalizacji odpadów.

Odśwież biurową atmosferę...

Kolorystyka automatów serii Green Line, która podkreśla rzeczywiste cechy produktu - wprowadza do każdego biura łagodny klimat.

Konsekwencja...

Jeśli posiadasz w swojej firmie produkty ekologiczne, wprowadzając pieczątki serii Green Line zadbasz o spójność swych działań. Linia automatów ekologicznych Nowy Printer stworzona według najnowszych standardów ochrony środowiska. Komponenty pochodzą w min. 80 % z procesu recyclingu. Opakowania kartonowe to 100 % odzyskanego materiału. Produkty Green Line posiadają wszystkie zalety automatów samotuszujących. Linia ekologiczna podkreśla wizerunek odpowiedzialnego przedsiębiorcy świadomie kreującego własne otoczenie.

Materiały użyte w produkcji

Do produkcji plastikowych elemntów pieczatek serii Green Line używamy w przeważajacej cześci plastiku odzyskanego w procesie recyclingu. Plastik, który pozostaje odpadem w normalnym cyklu produkcyjnym jest podstawa produkcji serii Green Line. Drewniane uchwyty w modelach Classic Line Green Line sa wykonane z buku - drzewa, które jest łatwo odnawialne w naszej strefie klimatycznej. Drzewo to pochodzi z lasów oznaczonych certyfikatem FCS. Forest Stewardship Council - znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

Opakowanie

Jedną z cech wyróżniających system certyfikacji FSC jest to, iż łączy on wszystkie zainteresowane grupy na zasadach równorzędności. FSC podzielony jest na trzy izby mające równy wpływ na podejmowane decyzje: społeczną, ekonomiczną i środowiskową. Ta sama struktura zachowana jest zarówno na płaszczyźnie globalnej FSC jak i na płaszczyźnie krajowej (Krajowe Inicjatywy). Karton użyty w procesie produkcji opakowań to materiał pochądzący w 100 % z procesu odzysku. Karton nie jest w żaden sposób uszlachetniany i jest dodatkowo tylko częsciowo zadrukowany. Certyfikaty ISO 9001 i ISO14001 już od kilku dobrych lat. To jest bezsprzecznie gwarancją bardzo wysokiej jakości naszych produktów jak i usług świadczonych naszym klientom.

Pieczątki wykonujemy najnowocześniejszą techniką grawerowania laserem. Wyciętą gumkę z tekstem montujemy w automaty renomowanych firm, co gwarantuje ich wysoka jakość i niezawodność.

Zamówienia na stemple przyjmujemy na:
• formularzu zamówienia pieczątki on-line (niżej na tej stronie)
• e-mail: biuro@reklama-replika.pl * fax (075) 77 195 77
• pn.-pt. 8.00-16.00 w siedzibie firmy: Zgorzelec ul. Domańskiego 4

Rodzaj pieczątki

Kolor tuszu

Treść pieczątki:

Uwagi:

Dane firmy/dane osobowe

Dane kontaktowe

Dostawa zamówienia


   ul. Domańskiego 4
   59-900 Zgorzelec
   tel./fax. (75) 77 195 77
   biuro@reklama-replika.pl